Logo
KURUMSAL
TR
TR
EN
FR
AR
video frame image

Baran Ambalaj olarak 1979 yılından beri esnek ambalaj ve kağıt sektöründe faaliyet gösteriyor,

gıdadan temizliğe, tohumdan kimyevi maddelere kadar pek çok ürün grubunun sağlık, tazelik ve kalitesini

ambalajlarımızla koruyoruz.

BRCGS Packaging Materials, ISO 22000:2018 ve FSC® Chain of Custody sertifikalarımız ve detaylı kontrol süreçlerimizle müşterilerimize istikrarlı kaliteyi taahhüt ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ
DİNAMİZM
DİNAMİZM
Sürekli gelişen ambalaj ve kağıt sektörüne dair bakış açımızı, dünya trendlerini takip ederek güncelliyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarla daha modern ve işlevsel tasarımlar üreterek, müşterilerimizin hızla değişen ihtiyaçlarına dinamik çözümler sunuyoruz.
İNSAN ODAKLILIK
İNSAN ODAKLILIK
Ürünlerimizle, temas ettiğimiz her insanın yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. İç müşterimiz olarak konumlandırdığımız çalışanlarımızın konfor ve mutluluğunu gözeterek iş süreçlerimizi geliştiriyor, bu sayede müşterilerimize benzersiz hizmet, tüketicilere üstün kalite sunuyoruz.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Sürdürülebilirlik kavramını çevreci üretim teknikleri ve geri dönüşümden daha geniş bir kapsamda ele alıyoruz. İK uygulamalarından müşteri ilişkilerine, üretim teknolojilerinden kalite standartlarına kadar her alanda sürdürülebilir gelişimi hedefliyoruz.
KAPSAYICILIK
KAPSAYICILIK
İşini tutkuyla yapan, dinamik, çözüm odaklı, nitelikli ekibimizle birlikte büyümek, herkesin gelişim olanaklarına eriştiği, kapsayıcı ve yenilikçi bir iş yeri sağlamak, koruduğumuz değerlerin temelini oluşturuyor.
İÇİNDEKİ DEĞERİ KORUR
İÇİNDEKİ DEĞERİ KORUR
Eğitim, üretim, kalite ve gelişim hedeflerimizi sürekli yükseltiyoruz. Bu nedenle inovasyona yatırım yapıyor, sadece dünyaca kabul edilen sertifikalara sahip tedarikçilerle çalışıyor, kendi evimizde kullanmayacağımız hiçbir ürünün fabrikamızdan da çıkmayacağını taahhüt ediyoruz.

İÇİNDEKİ DEĞERİ KORUR
İÇİNDEKİ DEĞERİ KORURKurulduğumuz günden beri bir numaralı önceliğimiz, binbir emekle ürettiğiniz değerlerin baskı ve ambalaj kalitesiyle raflarda öne çıkması ve tüketiciye en yüksek standartlarda ulaşması. Bunun için sistemlerimizi sürekli güncelliyor, dünyadaki değişen kullanıcı trendlerini takip ederek her yıl yeni teknoloji yatırımları yapıyoruz. Bobin ve bitmiş ambalaj formatlarında yaptığımız üretimin yanı sıra, müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel tasarımlar oluşturarak yenilikçi fikirlere önayak oluyoruz.

İÇİNDEKİ DEĞERİ KORUR
İÇİNDEKİ DEĞERİ KORURModern dünyanın ihtiyaçlarını karşılarken, doğada bıraktığımız ayak izini en aza indirmeye çalışıyoruz. Türkiye’nin sayılı kağıt torba kapasitesine sahip üreticilerinden biri olarak, uygun ürünlerde kağıt ambalaj kullanımını, geri dönüşümü ve yeniden kullanımı teşvik ediyoruz.

 

Farklı ambalaj çeşitlerimizle sadece ürettiğiniz değerleri değil, gezegenimizin sürdürülebilirliğini de korumayı hedefliyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Hüseyin Şükrü Baran 1979 yılında Baran Ambalaj'ı kurduğunda hayal ettiği gelecek, sadece ailesine daha iyi yaşam şartları sunabilmek değil, dünyaya nesiller boyunca katkı sağlayacak bir fark yaratmaktı. Bizler, böyle bir bakış açısıyla çıktığımız yolda, hedeflerimizi büyüterek ilerliyoruz. Sürdürülebilirlik kavramının, geçmişin değerlerine sahip çıkmaktan fazlası olduğunu biliyor, attığımız her adımda geleceği inşa etmenin sorumluluğunu taşıyoruz.

Biz, öğütülen buğdaydan eve gelen siparişe, üretilen çözümlerden elde edilen başarıya kadar iyi olan her değeri koruyup sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz.

İHTİYAÇLARIN DOĞRU ANALİZİTEDARİK ZİNCİRİYÖNETİMİMODERN MAKİNEPARKURUDEPO YÖNETİMİMÜŞTERİ İLİŞKİLERİYÖNETİMİETKİN LOJİSTİK AĞIÜretim süreçlerindekaliteye, ürün kalitesikadar büyük önemveriyoruz.CRM programı kullanan sayılı ambalajfirmalarından biri olarak, her bir müşterimizinihtiyaç ve taleplerini kayıt altında tutuyor, tümsatış ve müşteri ilişkilerimizi veriye dayalıyönetiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz doğruçözümlemelerle üretime hız kazandırıyoruz.Güncel lojistik ağımızla müşterilerimiz içinen verimli (uygun) nakliye operasyonunubelirliyoruz. Optimize ettiğimiz paketlemeyöntemleriyle lojistik maliyetlerindetasarruf sağlıyoruz.Ürünlerimizi hijyen, ışık, nem gibi kritikalanlarda ideal koşullar sağlayandepolarımızda saklıyor, otomatikpaketleme ve paletleme sistemlerimizleverimi artırıyoruz.Dünyaca ünlü markaların gelişmiş teknolojileriyle oluşturduğumuz makine parkurumuzda yenilikçi çözümler üretiyoruz.Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalarla güvenilirliğinikanıtlamış global tedarikçilerle çalışıyor, detaylıplanlamalar ve ihtiyaçlara yönelik öngörülerlehammadde alımlarını müşterilerimizle koordineli birşekilde yaparak küresel ekonomik dalgalanmalarınetkilerini minimize ediyoruz.Ürün gamımızı ve teknolojimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştiriyor, ihtiyaçları doğru analiz ederek yaptığımız yatırımlarla, değişen rekabet koşullarına hızla adapte oluyoruz.
NEDEN BARAN?
BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN

BİZE İHTİYACINIZI ANLATIN.Bize yazın, ürünlerinize en uygun ambalaj seçeneklerini size sunalım.


Bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

info@baranambalaj.com.tr 

+90 232 376 73 80

Telefon görüşmesini tercih ederim.

Sorunuz ne hakkında?
Teslimat Ülkesi Seçin
Dosya yükleme alanı en fazla 5mb'a kadar olan pdf dosyalarını kabul eder.

Yukarıda paylaştığım kişisel verilerimin Kişisel Verileri Koruma Politikası kapsamında kabul ediyorum.

* Alanı doldurunuz.