Logo
KURUMSAL
TR
TR
EN
FR
AR
İNSAN KAYNAKLARI

En büyük değerimiz, nitelikli insan kaynağımız.


“İçindeki değeri korur” sloganı, bizim için dünya standartlarında ürün kalitesinden daha büyük bir anlam taşıyor. Şirketimiz içindeki en büyük değer olan insan kaynağımıza da aynı özenle yaklaşıyoruz. 


İç müşterimiz olarak konumlandırdığımız çalışanlarımızdan aldığımız düzenli geri bildirimlerle, tüm departmanlarımızdaki iş deneyimini geliştiriyoruz.


İş yerindeki mutluluğun, üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkilediğine inanıyoruz. Çalışanlarımızın binbir emek harcayacak ürettikleri değeri kendi evlerinde de güvenle kullanmaları, yaptıkları işle gurur duymaları ve yaşam kalitelerini yükseltecek imkanlara sahip olmaları, insan kaynakları perspektifimizin temelini oluşturuyor.


Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, çalışanlarımızla uzun dönemli ilişkiler kuruyoruz. Sürdürülebilir başarının farklılıklardan değer yaratabilme becerisiyle geldiğine inanıyor, işe alımlarımızda yetkinlik ve fırsat eşitliği odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. 


Ortak değerlerimiz doğrultusunda, uyum içinde çalışan bir ekiple, yıllarca birlikte yol almayı hedefliyoruz.

Baran Ambalaj’ın daha iyi bir gelecek için çalışan uzmanları arasında yer almak istiyorsanız, formu doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

YETKİNLİK
YETKİNLİK
DAYANIŞMA
DAYANIŞMA
DİNAMİZM
DİNAMİZM
EKİP RUHU
EKİP RUHU
ÖZEN
ÖZEN
ÇÖZÜM ODAKLILIK
ÇÖZÜM ODAKLILIK

BİZE KATILIN

Ortak değerlerimiz doğrultusunda uyum içinde çalışan bir ekiple yıllarca birlikte yol almayı hedefliyoruz.

Baran Ambalaj Linkedin
Baran Ambalaj Kariyer.net

Yukarıda paylaştığım kişisel verilerimin kullanımını Kişisel Verileri Koruma Politikası kapsamında kabul ediyorum.