Logo
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
TR
TR
EN
FR
AR
video frame image

Ürünlerimizin doğaya daha az yük olması için benimsediğimiz çevreci uygulamalardan daha geniş kapsamlı bir sürdürülebilirlik anlayışına sahibiz. Öğütülen buğdaydan eve gelen siparişe, birlikte emek vererek ürettiğimiz çözümlerden elde edilen başarıya kadar iyi olan her değeri koruyup sürdürülebilir kılmak istiyoruz.


ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


Doğada daha az karbon ayak izi bırakmamıza yardımcı olan üretim ve ofis uygulamalarının yanı sıra sektör talepleri doğrultusunda geri dönüştürülebilir esnek ambalaj yelpazemizi genişletiyoruz. Kağıt torba kullanımını teşvik ediyor, üretimde güvenilir kaynaklardan tedarik ettiğimiz hammaddeleri ve FSC® sertifikalı, sürdürülebilir endüstriyel ormanlardan gelen ağaçlardan yararlanıyoruz. Doğal kaynak kullanımını sürekli bir şekilde azaltmanın yanı sıra aldığımız her siparişle doğaya yeni ağaçlar kazandırıyoruz.


SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE


Ürün ve baskı kalitemizdeki istikrarı, uzman ekiplerimiz ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda sürekli güncellediğimiz sistemlerimizle garanti altına alıyoruz. Müşteri beklentilerini aşmak amacıyla AR-GE laboratuvarımızda yenilikçi çözümler üretiyoruz. Hammadde girişinden farklı üretim aşamalarına, depolamadan tedarik süreçlerine kadar her adıma entegre ettiğimiz detaylı kontrol sistemleri ile kalitede sürekliliği sağlıyor, verimi artırıyoruz.


ORGANİZASYONEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


İnsan ilişkileri, hem kurum içinde hem de tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz açısından büyük önem atfettiğimiz bir konu. Kısa süreli ilişkiler yerine onlarca yıl süren, sağlam iş birlikleri kuruyoruz. Zamanımızın kayda değer bir bölümünü geçirdiğimiz iş yerimizde, çalışanlarımızın sağlık ve konforunu ön planda tutuyor, geri bildirimlerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini korumak amacıyla sistemli ve çok yönlü uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Hem personel seçimimizde hem de gelişim olanaklarına erişimde fırsat eşitliğini temel alıyor, kurum içi eğitimlerle kendimizi sürekli güncelliyoruz.


FİNANSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


Küreselleşmeye bağlı artan belirsizlik ve krizlerin finansal etkilerini minimuma indirerek, sadece tehlikelerden korunmayı değil aynı zamanda rekabet gücümüzü artırmayı hedefliyoruz. Değer yaratma odaklı yatırımlar gerçekleştiriyor, risk yönetim süreçlerimizi tüm şirket faaliyetleriyle entegre ve koordineli bir şekilde yürütüyoruz. Kaynakların en verimli şekilde tahsis edilmesini ve kullanılmasını sağlayan, stratejik ve operasyonel kararlara yön veren sistematik performans ölçümleri ve finansal raporlamalarla kurumsal yönetim sağlıyoruz.


TOPLUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


Herkesin temiz hava soluyabildiği, sağlıklı beslendiği, gıda israfının ortadan kalktığı, atığın azaldığı ve geri dönüşümün arttığı bir gelecek hayal ediyoruz. Kurumsal bazda gerçekleştirdiğimiz uygulamaları, iletişim çalışmalarımızla toplumun geneline yaymayı ve daha iyi bir geleceği birlikte kurmayı hedefliyoruz. Her yıl 18 Ekim’de kutlanan Kağıt Torba Gününü, çevreci ambalaj çözümlerine ve geri dönüşüme teşvik eden kampanyalarla destekliyoruz.

#BARANTREES
Verdiğiniz her siparişle doğaya yeni bir ağaç kazandırıyoruz.
sizinle birlikte
23350
adet ağaç diktik.
FSC® SERTİFİKASIbaran ambalaj
FSC® SERTİFİKASI

Kağıt torba kullanımını teşvik ediyor, üretimde güvenilir kaynaklardan tedarik ettiğimiz hammaddeleri ve FSC® sertifikalı, sürdürülebilir endüstriyel ormanlardan gelen ağaçlardan yararlanıyoruz.

ÇEVRECİ BASKI ÇÖZÜMLERİ

Baran Ambalaj olarak, müşterilerine Quadtech Kalite Sistemleri teknolojisini sunan Türkiye’deki tek ambalaj üreticisiyiz. Bu sistem, rotogravür baskıda fireyi minimum seviyede tutarak malzeme ve enerji tasarrufu sağlıyor. 

ÇEVRECİ BASKI ÇÖZÜMLERİ
KAĞIT TORBA GÜNÜbaran ambalaj
KAĞIT TORBA GÜNÜ

Türkiye’nin önde gelen kağıt torba üreticilerinden biri olarak, her yıl 18 Ekim’de kutlanan Kağıt Torba Gününü, çevreci ambalaj çözümlerine ve geri dönüşüme teşvik eden kampanyalarla destekliyoruz.

İNOVASYONLARIMIZ

Değişen kullanıcı ve marka ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiğimiz patentli ürün ve teknolojilerimizle, kalite ve sürdürülebilirlik hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaşıyoruz. 

İNOVASYONLARIMIZ
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SERTİFİKASI
Download Image
Download Image

BİZE İHTİYACINIZI ANLATIN.Bize yazın, ürünlerinize en uygun ambalaj seçeneklerini size sunalım.


Bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

info@baranambalaj.com.tr 

+90 232 376 73 80

Telefon görüşmesini tercih ederim.

Sorunuz ne hakkında?
Teslimat Ülkesi Seçin
Dosya yükleme alanı en fazla 5mb'a kadar olan pdf dosyalarını kabul eder.

Yukarıda paylaştığım kişisel verilerimin Kişisel Verileri Koruma Politikası kapsamında kabul ediyorum.

* Alanı doldurunuz.